Kategori: Genel

Advanced Renamer – Program Kurulum ve Tanıtımı

Merhabalar; Elimde yıllardır biriktirdiğim resim arşivi var. Resimler 50 gb kadar var. Ancak resim hangi tarihte çekilmiş, hangisi nerede çok karmaşık. Advanced Renamer programı ile çok detaylı işlemler yapılabiliyor. Fotoğas çekerken dosyanın özelliklerine baktığınızda orada yazan tüm değerleri dosyanın ismi olarak yazabiliyorsunuz. Bu çok müthiş bişey. Örneğin oluşturma tarihi, Değiştirme …

Orange PI PC Android Kurulumu

Orange PI PC Android Kurulumu Bu ürünü almamdaki maksadım Philips Televizyonun smart özelliği çok kullanışlı olmadığı için Orange PI PC ‘yi bir Media Center olarak kullanmak için aldım. Bu ürünleri alıp aşağıdaki adımları takip ederseniz çok ucuza bir Andoid Media Center sahibi olabilirsiniz.

Özgün Yazımla Yeniden Karşınızdayım

Özgün Yazımla Yeniden Karşınızdayım Merhabalar; Daha önceden ilgili alanlarımla dökümanlar paylaşmıştım. Ancak verdiğim eğitimler ve aldığım eğitimlerle ilgili öğrendiklerim ve tecrübelerimi artık bu sitede fırsat buldukça yayınlamaya çalışacağım. Ayrıca mümkün olduğunca her özgün yazı makale’nin ayrıca videosunu da çekerek anlatılan konuda daha iyi anlatabilme çabasında olma hedefindeyim.