Özgün Yazımla Yeniden Karşınızdayım

Merhabalar; Daha önceden merak ettiğim konularla ilgili makaleler paylaşmıştım. Ancak verdiğim eğitimler ve aldığım eğitimlerle ilgili öğrendiklerim ve tecrübelerimi artık bu sitede fırsat buldukça yayınlamaya çalışacağım. Ayrıca mümkün olduğunca her özgün yazı makale’nin ayrıca videosunu da çekerek anlatılan konuda daha iyi anlatabilme çabasında olma hedefindeyim.

Birimci Adımda

İlk olarak Eğitimlerini verdiğim Temel Excel, İleri Excel, Access, Power Point eğitmen notlarımdan her konu için ayrı ayrı makale oluşturacağım. Aynı sayfa içinde aynı konunun videosunu ya yayınlayıp youtube kanalı ile site arasında bağlantı kurmuş olacağım. Videoda anlattığım konunun dosyası varsa bu sitede linkini paylaşıyor olacağım.

İkinci Adımda

İkinci adımda ise eğitimlerini aldığım veya katıldığım seminerlerdeki Unix ve Shell Script, Centos, Güvenlik vb. eğitimlerini yukarıda bahsettiğim şablonda hem video hem makalesini örneklerle anlatmaya çalışacağım. Bu süre en az iki yıl süreceğini tahmin ediyorum.

Elimde merak ettiğim her konu ile ilgili dokümanlar word’de duruyor. Bu sitenin içeriğini bozmamak adına yeni web sitesi ile bu makalelerde bir taraftan yayınlamayı hedefliyorum.

Saygı ve Selamlarla

3 Yorumlar

Cevap bırakın